תפריט

1. עזרו למארחים בארוחת החג
זה לא סוד שלארח זו עבודה לא קלה, צריך לבשל, לארגן את הסוכה ולשעשע את האורחים,  כשהכל מרגיש זורם וקליל, זה כנראה אומר שהמארחים עושים מאמצים כדי שאתם תהנו. אם תתרמו להכנות ותבשלו משהו לארוחה, תשאלו מדי פעם את המארחים שלכם אם הם צריכים עזרה, תעזרו בפינוי השולחן והניקיון או אפילו תפרגנו על האוכל הטעים הם בטוח יעריכו את זה מאוד!

2. קשטו את הסוכה במסרים חיוביים
יש לכם הזדמנות מצוינת להעביר מסרים טובים למשפחה ולאנשים שאתם אוהבים שנמצאים בחדר אחד שאתם מעצבים למשך ערב שלם. אתם יכולים לכתוב ציטוטים מעוררי השראה, שירי חג, או כל דבר שיכול לעשות אווירה טובה ולתת ערך מוסף לסוכה.

3. החליטו החלטות טובות לשנה החדשה
אין זמן טוב יותר מהחגים שבתחילת השנה כדי לשבת עם עצמכם כמה דקות ולכתוב על פתק את הדברים שהייתם רוצים לעשות ולהגשים השנה. שימו אותו במגירה או מאחורי תמונה. יש סיכוי טוב שכשתמצאו את הפתק שכתבתם תגלו שהגשמתם את המטרות שכתבתם, רק בגלל שהקדשתם כמה דקות להבין מה חשוב לכם ולהתכוונן לעשייה חשובה וחיובית בשנה החדשה.

4. התנדבות משפחתית
אפשר לעשות משהו קצת אחר השנה בחג ולצאת להתנדבות עם כל המשפחה. המתנה היפיפייה של לתת מזמנכם למען מישהו אחר גם תעשה לכם טוב וגם תכניס למשפחה אווירה חמימה ומדהימה של נתינה. למציאת התנדבות מתאימה אתם יכולים למלא את הטופס כאן ונציג מעמותת רוח טובה יחזור אליכם בהקדם!

5. תיזמו משהו טוב
יש משהו שהייתם רוצים שיהיה אחרת השנה? פרויקט חברתי שהייתם רוצים ליזום בקהילה שלכם? אתם יכולים להרים את הכפפה ולגייס מימון ומתנדבים בפלטפורמה שלנו, וליצור שינוי חברתי אמיתי בעזרת גיוס המונים.

6. צאו לטבע
"על ידי התבוננות בטבע ובמעשה בראשית זוכה האדם להתחדשות" ליקוטי מוהר"ן.
ישראל יפיפייה בסתיו! קחו את המשפחה או החברים, מצאו מסלול באזור שאתם אוהבים בארץ ותשטפו את העיניים במראות חדשים. חשוב לזכור להעריך את הטבע ולשמור עליו בכל הזדמנות.