תפריט

יום המשפחה מזכיר לנו כמה כיף לחיות עם משפחה אוהבת ומספק סיבה טובה לעשות משהו טוב עבורם. דקה לפני שאתם רצים לקנות עוד מארז מתוקים, שלא יתרמו לבריאות או לגזרה, הנה כמה רעיונות לציין את יום המשפחה בדרך מקורית במיוחד.

1. מחליפים תפקידים: אמא רגילה לעשות את המדיח, אבא אחראי על השקיית העציצים? הפתיעו את בני המשפחה שלכם ובצעו במקומם את המטלות השגרתיות שהפכו לתפקידים הרשמיים שלהם בבית.

2. אמירות קטנות ומשמחות: פזרו בבית פתקי פוסט איט קטנים עם אמירות חמודות כמו- 'כמה אני אוהב אותך', 'את חזקה וחכמה', 'שיהיה יום טוב במיוחד' ועוד. אפשר אפילו לצטט אימרות של משפיעים גדולים כמו אוסקר ויילד, בודהה ועוד להעלאת המורל הביתי.

 

3. מפתיעים: הכינו עוגה בריאה, הפתיעו את בן הזוג בארוחת ערב טובה ועשו כל דבר אחר שיוצא מהשגרה ובעל יכולת לשמח.

4. צאו מעצמכם: בן הזוג אוהב מוזיקה רועשת אך את מעדיפה קלאסית רגועה? הילדים אוהבים לרדת לפארק בשמונה בבוקר אבל אתם מעדיפים לבלות את השעות האלה ברביצה על הספה? צאו ממנהגכם ונסו ליהנות ביום הזה מהדברים שאהובים על בני המשפחה שלכם.

5. צאו החוצה: עשו דברים נעימים כמו פיקניק, ארוחה רומנטית או צאו להליכה משפחתית ארוכה עם הכלב.

6. הפתיעו בטיול משפחתי: נצלו את מזג האוויר האביבי וקחו את המשפחה למסלולי טיול מתאימים לכל המשפחה. לאן אפשר ללכת? נסו את בריכת דורה והאירוסים (הכניסו בווייז פארק אגם החורף נתניה) ותוכלו ליהנות מבריכה מלאה בטבע ועופות מים. אפשר גם ללכת לנחל רבידה ( הכניסו בוייז נחל רבידה הרי יהודה) ותוכלו ליהנות מעמק עם חוות סוסים ושטח פתוח עם עצים יפים ופזורים.

7. צידה לדרך: שימו לבני המשפחה בתיק עוגייה קטנה, פתק עם שיר קטן שכתבתם להם, תמונה מרגשת או כל דבר אחר שישמח אותם פתאום באמצע היום.

8. שתפו ברגשות שלכם: צלמו ושלחו אליהם סרטון חביב בו אתם מכריזים על אהבתכם אליהם או הקליטו הודעת ווטסאפ מחממת לב ושגרו אליהם בהפתעה.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

9. הכינו משהו מיוחד: הזמינו בהפתעה חבר שהם אוהבים, בשלו את המנה הכי אהובה עליהם, עשו טייק אוואי ממסעדה שהם הכי אוהבים מבלי לספר להם או כל דבר אחר שמחמם את הלב

10. הירשמו יחד ליום מעשים טובים ובואו לעשות טוב ביחד- ממש כאן.