תפריט

שרי אריסון –
יוזמת יום מעשים טובים

יום מעשים טובים הוא יוזמה של שרי אריסון שנולדה במהלך צעידה בדיונות של וינגייט ב-2007. מאז ועד היום הפך יום מעשים טובים ליום בינלאומי שמצוין בלמעלה מ-100 מדינות בהשתתפות מיליוני בני אדם שיוצאים לעשות טוב – כל אחד על-פי דרכו, ליבו וכישוריו. יום מעשים טובים מהווה דוגמא הממחישה כיצד יכול העולם שלנו להיראות כל הזמן, לא רק יום אחד בשנה.

היום הייחודי הזה פועל תחת עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון ונתמך על-ידי הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון. העמותה מעודדת את רוח ההתנדבות בישראל ומחברת בין אנשים שמעוניינים להתנדב לבין עמותות וארגונים שזקוקים למתנדבים.

שרי אריסון עומדת בראש קבוצת אריסון – קבוצה גלובלית עסקית ופילנתרופית שחזונה הוא עשיית הטוב. הקבוצה משקיעה במיזמים עם ערך מוסף לאדם, לחברה ולכלכלה. תחת הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון – הזרוע הפילנתרופית של קבוצת אריסון פועלים מספר מיזמי חזון שייסדה: מהות החיים – ארגון שפועל כדי לעורר מודעות ולתת כלים לשלום פנימי. הארגון כולל רדיו אינטרנטי, מרכז מבקרים ואתר אינטרנט. בנוסף, הקימה אריסון את ארגון כולנו אחד שנועד ליצור שיח גלובלי למציאות חדשה שתמציתו "כולנו מחוברים, כולנו אחד" וגודנט – מיזם חברתי אינטרנטי לעשיית טוב.

היא ייסדה את מתן משקיעים בקהילה המבוסס על ארגון Unite Way,  ונועד להעצים את מחויבות המגזר העסקי לקהילות בהן הוא פועל.

אריסון פיתחה, יחד עם קבוצת אריסון ואוניברסיטאות מובילות בעולם את מודל עשיית הטוב – מודל מבוסס-ערכים ליצירה חיובית בעולם על ידי שילוב 13 ערכים אנושיים בסיסיים בכל פעילות. המודל משמש כלי יישומי  יום יומי להטמעת ערכים בקרב אנשים, עסקים, עמותות, וקהילות, לטובת כלל החברה.

לאתר הרשמי של שרי אריסון
לעמוד הפייסבוק של שרי אריסון
לעמוד האינסטגרם של שרי אריסון
לעמוד היו-טיוב של שרי אריסון